logo

Jézus Krisztus Tanítványai

Első kísérleti weblap


3. oldal

Hamarosan...

 

 

 

 

Eszméletlen hír!

 

A háborúban álló Jemenben 2015. május 20-án neutronbombát vetettek be. Egy F-16-os gépről izraeli gyártmányú kis méretű neutronbombát dobtak le. A világ nagyhatalmai csendben vannak.

A lehetséges támadó Izrael vagy Szaúd-Arábia.

Linkajánló:

http://hir.ma/kulfold/izraeli-nuklearis-fegyvert-dobtak-jemenre-video/526332

Nem hagy nyugodni a lelkiismeretem, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítottam a neutronbomba bevetésének. Most saját dilettantizmusomat hirdettem ki. A hír igaz, abszolut senkiben ne legyen kétely afelől, mert hozzáértők állítják azt, hogy a youtube-ra feltett videok egy taktikai nukleáris lövedék becsapódását örökítették meg. Talán először a veteranstoday adott hírt az eseményről. Nyugaton. Azóta is elemzik hozzáértők és laikusok. Még azt is olvastam, hogy a látott hegyet hogyan hívják, de már nem találom a honlapot. Érdemes még lefordítani és olvasni a globalresearch elemzését.

http://www.globalresearch.ca/possible-tactical-nuclear-strike-neutron-bomb-in-yemen/5452876

Én mondjuk nem tudom tökéletesen lefordítani, miről írnak pontosan a hivatkozott linken, mert nagyon speciális fegyverekről és projectekről írnak az elemzők, de fotókon láthatják, milyenek a neutronbombák. A lényeg, hogy a neutronbomba olyan nukleáris fegyver, ami még európai országoknak is rendelkezésére áll. Mint pl. Hollandia, amely nem atomhatalom. Mert van ettől veszélyesebb nem nukleáris fegyver is. Ilyenek az ún. piszkos bombák. Mégis elképzelhető, hogy piszkos bombákat is vetettek már be mostanság. A neutronbomba néhány kilométeres távolságban hat és elpusztít minden élőlényt. A kis neutronbomba 1 kilométeres hatótávolságú is lehet! A neutronbomba sajátossága, hogy a robbanásakor és utána sem keletkezik radioaktív sugárzás, ami utólag sugárveszélyt jelentene az ott élőkre. Egyébként a modern harckocsik már a neutron és röntgensugárzást is kivédik, amit éppen a neutronbomba robbantásával akarnak elérni. Olvasni lehet mini atombombákról is. Ki tudja mit ki nem próbáltak már a 21. században. Még Ukrajna kapcsán is észlelni véltek szokatlan dolgokat.

http://www.liveleak.com/view?i=5e3_1423447687

A 21. századot méltán nevezhetjük titokzatosnak, mert ami történik, azt szinte mindig már csak az utólagos nyomozó munka derítheti ki.

Egy film éppen arról szól, hogy milyen forrásnak hihet az ember, ha a tényekre kíváncsi. Nem túl izgalmas és feliratos filmet ajánlok. De azért a tanulság a neutronbombával kapcsolatban is levonható. Ezek után, ahogy szoktam, mindig a környezetünkre gondolok. Mit tesztek emberek?!

http://vidto.me/62pori4q85d7.html

Reméljük nem kell erre az oldalra írni több bombasztikus hírt, da azért figyeljék a híreket, a világ eseményeit. Mert bőven megvan az esély, hogy lesz itt még nagyobb pukkanás is!

 

 

 

FalusiVakáció csoport

Szeretnél egy ilyen weblapot teljesen ingyen?
Ez a weboldal a Nanoweb honlapszerkesztővel készült.
© Minden jog fenntartva.